Není přihlášen žádný uživatel. Registrace | Přihlášení
Město Pacov » Aktuality » 20 let gymnázia pacov
Přeskočit z menu na obsah Přeskočit z obsahu na boční panely Obsah

20 let Gymnázia Pacov

Dne 25.listopadu 2011 si přišli zavzpomínat a zarelaxovat do setkávací zóny Gymnázia studenti, ex-studenti, pedagogové současní i minulí a samozřejmě také ostatní pacovští občané. Hosty čekal výživný program od 16 do 21 hodin: studentské rádio – fotogalerie všech absolventských tříd – síň slávy – slavnostní proslovy – raut – umělecký underground – laboratorní reality show – výuka absolventů s názvem „Zpátky do lavic“ – Cimrmanův interaktivní kabinet – historie studentských tiskovin – projekty a akce GyPa – hudební produkce – fotostudio. V 18 hodin zazněly slavnostní projevy (Mgr.František Hofman, Mgr. Miroslav Pech, vedoucí Odboru školství, mládeže a sportu Krajského úřadu kraje Vysočina, starosta Bc. Lukáš Vlček, ředitel gymnázia Mgr. Josef Novák), bývalý ředitel Mgr. František Hofman, byl uveden do "síně slávy" a ve finále všichni přítomní vypustili balóny štěstí před budovou školy.

Přeskočit na obsah Přeskočit na menu